DreamHack Open Event 2015

Σε λιγότερο από δύο εβδομάδες θα ανοίξουν οι πόρτες του γηπέδου Sala Poliventa για το DreamHack Open

Platform
 
Publisher
 
Developer
 

Openstar_700x2471_w700_h247

Σε λιγότερο από δύο εβδομάδες θα ανοίξουν οι πόρτες του γηπέδου Sala Poliventa για το DreamHack Open Cluj-Napoca. Σήμερα το GameSpace σας παρουσιάζει όλο το πρόγραμμα για τις 5 ημέρες του event το οποίο έχει οργανωθεί από την DreamHack και την PGL. Οι καλύτερες ομάδες του CS:GO ετοιμάζονται να ταξιδέψουν στην Ρουμανία για να ανταγωνιστούν για την πρώτη θέση.

Θα υπάρχει livestream που θα καλύπτει όλους τους αγώνες.

Ημερομηνία28/10/2015 – 1/11/2015
ΤοποθεσίαSala Polivalenta, Ρουμανία
ΧώροςCluj-Napoca
ΔιοργανωτέςDreamhack, PGL

Χάρτες που θα παιχτούν:

  • de_dust2
  • de_inferno
  • de_cache
  • de_cobblestone
  • de_mirage
  • de_overpass
  • de_train

Ομάδα ζωντανής μετάδοσης:

Panel HostFT4-0Flb4XeN3LVEzFJMbyuXKpPcE3t2RrEmrMx0SJk1 [www.imagesplitter.net]-22-0 Richard Lewis
Stage HostFT4-0Flb4XeN3LVEzFJMbyuXKpPcE3t2RrEmrMx0SJk1 [www.imagesplitter.net]-22-0 Paul “ReDeYe” Chaloner
ΔημοσιογράφοςFT4-0Flb4XeN3LVEzFJMbyuXKpPcE3t2RrEmrMx0SJk1 [www.imagesplitter.net]-22-0 Pala “Mantrousse” Gilroy Sen
Δημοσιογράφος9 Scott “SirScoots” Smith
Σχολιαστής4 Anders Blume
Σχολιαστής15 Auguste “Semmler” Massonnat
ΣχολιαστήςFT4-0Flb4XeN3LVEzFJMbyuXKpPcE3t2RrEmrMx0SJk1 [www.imagesplitter.net]-9-0 Matthew “Sadokist” Trivett
ΣχολιαστήςFT4-0Flb4XeN3LVEzFJMbyuXKpPcE3t2RrEmrMx0SJk1 [www.imagesplitter.net]-22-0 Henry “HenryG” Greer
ΣχολιαστήςFT4-0Flb4XeN3LVEzFJMbyuXKpPcE3t2RrEmrMx0SJk1 [www.imagesplitter.net]-22-0 Daniel “ddk” Kapadia
ΣχολιαστήςFT4-0Flb4XeN3LVEzFJMbyuXKpPcE3t2RrEmrMx0SJk1 [www.imagesplitter.net]-22-0 James Bardolph
ΕιδικόςFT4-0Flb4XeN3LVEzFJMbyuXKpPcE3t2RrEmrMx0SJk1 [www.imagesplitter.net]-22-0 Duncan “Thorin” Shields
Ειδικός8 Robin “Fifflaren” Johansson
ΕιδικόςFT4-0Flb4XeN3LVEzFJMbyuXKpPcE3t2RrEmrMx0SJk1 [www.imagesplitter.net]-19-0 Joona “natu” Leppänen
Ειδικός9 Jason “Moses” O’Toole

Ομάδες που συμμετέχουν:

ΟμάδεςΠαίκτες
Legend 8 FnaticflushkrimzJWolofmeisterpronax
Legend 15 EnVyUskioShiMaNBK-HappykennySapEX
Legend 4 Team SoloMidcajunbdevicedupreehkarriganXyp9x
Legend 3 Virtus.ProbyaliNeopashaSnaxTaZ
Legend 10 Natus VincereEdwardflamieGuardiaNseizedZeus
Legend 6 G2.KinguinfoxMaikeleledennisrainjkaem
Legend 8 Ninjas in Pyjamasf0restGeT_RiGhTalluxiztfriberg
Legend 7 Luminosity GamingFalleNsteelferboltzcoldzera
Challenger  9 Cloud9n0thing[email protected]Skadoodlefreakazoidshroud
Challenger  4 dignitasschneiderPimpMSLaizyKjaerbye
Challenger  15 TitanshoxEx6TenZRpKSmithZzScreaM
Challenger  3 Vexed GamingrallenHyperpeetFurlanGruBy
Challenger  14 mousesportsgob bChrisJNiKonexdenis
Challenger  9 Team LiquidHiKoadreNnitr0FugLyEliGE
Challenger  9 CLGtarikFNSCutler (reltuC)jdm64hazed
Challenger  10 Flipsid3markeloffB1ad3bondikWorldEditDavCost

Πρόγραμμα:

Τετάρτη, 28 Οκτωβρίου

  • 10:20 – Show start
  • 11:00 – Group A – WB #1 – BO1
  • 12:25 – Group A – WB #2 – BO1
  • 13:50 – Group B – WB #1 – BO1
  • 15:15 – Group B – WB #2 – BO1
  • 16:40 – Group C – WB #1 – BO1
  • 18:05 – Group C – WB #2 – BO1
  • 19:30 – Group D – WB #1 – BO1
  • 20:55 – Group D – WB #2 – BO1

Πέμπτη, 29 Οκτωβρίου

  • 10:20 – Show start
  • 11:00 – Group A – Elimination Match – BO1
  • 12:25 – Group B – Elimination Match – BO1
  • 13:50 – Group C – Elimination Match – BO1
  • 15:15 – Group D – Elimination Match – BO1
  • 16:40 – Group A – Winner’s Match – BO1
  • 18:05 – Group B – Winner’s Match – BO1
  • 19:30 – Group C – Winner’s Match – BO1
  • 20:55 – Group D – Winner’s Match – BO1

Παρασκευή, 30 Οκτωβρίου

  • 10:20 – Show start
  • 11:00 – Group A – Decider Match – BO3
  • 14:00 – Group B – Decider Match – BO3
  • 17:00 – Group C – Decider Match – BO3
  • 20:00 – Group D – Decider Match – BO3

Σάββατο, 31 Οκτωβρίου

  • 10:20 – Show start
  • 11:00 – Quarter-final #1 – BO3
  • 14:00 – Quarter-final #2 – BO3
  • 17:00 – Quarter-final #3 – BO3
  • 20:00 – Quarter-final #4 – BO3

Κυριακή, 1 Νοεμβρίου

  • 11:20 – Show start
  • 12:00 – Semi-final #1 – BO3
  • 15:00 – Semi-final #2 – BO3
  • 19:00 – Grand Final – BO?

Χρηματικά Έπαθλα – $250.000

PlacePrize MoneySeed
1st$100.000Legend Status
2nd$50.000Legend Status
3rd-4th$22.000Legend Status
5th-8th$10.000Legend Status
9th-12th$2.000No Status
13th-16th$2.000No status

 

Αυτά λοιπόν από εμάς και υπομονή μέχρι το event!

Περισσότερα νέα για το Counter-Strike: Global Offensive